ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ

КАЛЕНДАРЬ

Νοέμβριος 2019

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Адреса билетных касс
ПРОДЮСЕРАМ И ОРГАНИЗАТОРАМ
Наши клиенты
Подписка на рассылку новостей
В помощь лицам с ограниченными возможностями

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ

Где: ALL CITIES

Когда: 16/11/19 - 01/02/20

Билеты: €20 | €15

Продолжительность: 2h

Язык: Greek


О мероприятии:

Συμπέθεροι από το Μπάκιγχαμ. Η θεατρική κωμωδία του Καλοκαιριού. Το ερωτικό ειδύλλιο της μοναχοκόρης ενος νεόπλουτου ζεύγους Ελληνοκυπρίων, η σοκαριστική γνωριμία με τους Συμπεθέρους και η ξεκαρδιστική πλοκή του έργου υπόσχονται ανατροπές και μπόλικο γέλιο στους θεατές. Η σκηνοθεσία και η διασκευή των κειμένων της παράστασης θα φέρουν την σφραγίδα του Λώρη Λοϊζίδη.
Όριο Ηλικίας: 15+


Видео

Даты мероприятия:

Мероприятие День Дата Время Залы Билеты:
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 16/11/2019 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 18 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 17/11/2019 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 174 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Monday 18/11/2019 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 217 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Tuesday 19/11/2019 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 283 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Wednesday 20/11/2019 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 268 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Thursday 21/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 386 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 22/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 230 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 23/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 271 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 24/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 378 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 29/11/2019 20:30 MARKIDEIO THEATRE ПАФОС 348 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 30/11/2019 20:30 MARKIDEIO THEATRE ПАФОС 376 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 01/12/2019 20:30 MARKIDEIO THEATRE ПАФОС 387 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 07/12/2019 20:30 STROVOLOS MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 478 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Monday 16/12/2019 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 490 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Tuesday 17/12/2019 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 500 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 27/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 550 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 28/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 568 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 29/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 574 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Monday 30/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE НИКОСИЯ 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 03/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 571 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 04/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 05/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 10/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 570 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 11/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 581 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 12/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 17/01/2020 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 394 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 18/01/2020 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 389 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 19/01/2020 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 394 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 24/01/2020 20:30 SATIRIKO THEATRE НИКОСИЯ 431 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 31/01/2020 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 676 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 01/02/2020 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 678 tickets left

Дополнительная информация о мероприятии:

Πρόκειται για την κυπριακή έκδοση του έργου Συμπέθεροι από τα Τίρανα των Θανάση Παπαθανασίου και Μιχάλη Ρέπα και σε αυτή θα πρωταγωνιστούν οι Λώρης Λοϊζίδης, Φώτης Γεωργίδης, Μιχάλης Σοφοκλέους, Σοφία Καλλή,Πένυ Φοινίρη, Μαρίνα Βρόντη,Στέλλα Φιλιππίδου, Γιώργος Ευαγόρου και Σαββίνα Γεωργίου.

Δεν επιτρέπονται :

  1. H είσοδος στο θέατρο μετά την έναρξη της παράστασης.
  2. Η είσοδος σε παιδιά κάτω των δεκαπέντε 15 ετών.
  3. Το κάπνισμα και η κατανάλωση τροφίμων και ποτών μέσα στο θέατρο.
  4. Η χρήση κινητού τηλεφώνου κατά την διάρκεια της παράστασης.
  5. Η λήψη φωτογραφιών με ή χωρίς φλας, η μαγνητοφώνηση και η μαγνητοσκόπηση κατά την διάρκεια των παραστάσεων.

Безопасность платежей
Ticket Sales

SoldOut Tickets принадлежит S.S.A. Soldout Ltd. Это независимая компания по оказанию услуг продюсерам, оранизаторам, театрам и концертным залам по продаже билетов на их мероприятия, действующая исключительно как посредник между продюсером и покупателем билетов.