ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ

EVENTS CALENDAR

November 2019

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
TICKETBOX LOCATIONS
PRODUCERS AND ORGANISERS
OUR CUSTOMERS
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
DISABLED SEATS SERVICE

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ

Where: ALL CITIES

When: 20/11/19 - 01/02/20

Tickets: €20 | €15

Duration: 2h

Language: Greek


About the event:

Συμπέθεροι από το Μπάκιγχαμ. Η θεατρική κωμωδία του Καλοκαιριού. Το ερωτικό ειδύλλιο της μοναχοκόρης ενος νεόπλουτου ζεύγους Ελληνοκυπρίων, η σοκαριστική γνωριμία με τους Συμπεθέρους και η ξεκαρδιστική πλοκή του έργου υπόσχονται ανατροπές και μπόλικο γέλιο στους θεατές. Η σκηνοθεσία και η διασκευή των κειμένων της παράστασης θα φέρουν την σφραγίδα του Λώρη Λοϊζίδη.
Όριο Ηλικίας: 15+


Video

Event Dates:

Event Day Date Time Venue Tickets:
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Wednesday 20/11/2019 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 26 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Thursday 21/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 281 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 22/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 112 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 23/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 170 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 24/11/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 215 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 29/11/2019 20:30 MARKIDEIO THEATRE PAPHOS 312 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 30/11/2019 20:30 MARKIDEIO THEATRE PAPHOS 358 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 01/12/2019 20:30 MARKIDEIO THEATRE PAPHOS 370 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 07/12/2019 20:30 STROVOLOS MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 426 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Monday 16/12/2019 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 440 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Tuesday 17/12/2019 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 459 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 27/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 544 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 28/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 565 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 29/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 574 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Monday 30/12/2019 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 581 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 03/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 571 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 04/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 05/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 10/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 570 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 11/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 581 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 12/01/2020 20:30 LATSIA MUNICIPAL THEATRE NICOSIA 583 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 17/01/2020 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 394 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 18/01/2020 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 389 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Sunday 19/01/2020 20:30 LARNACA MUNICIPAL THEATRE 394 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 24/01/2020 20:30 SATIRIKO THEATRE NICOSIA 431 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Friday 31/01/2020 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 657 tickets left
ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙΓΧΑΜ Saturday 01/02/2020 20:30 PATTIHIO MUNICIPAL THEATRE LIMASSOL 665 tickets left

More about the event:

Πρόκειται για την κυπριακή έκδοση του έργου Συμπέθεροι από τα Τίρανα των Θανάση Παπαθανασίου και Μιχάλη Ρέπα και σε αυτή θα πρωταγωνιστούν οι Λώρης Λοϊζίδης, Φώτης Γεωργίδης, Μιχάλης Σοφοκλέους, Σοφία Καλλή,Πένυ Φοινίρη, Μαρίνα Βρόντη,Στέλλα Φιλιππίδου, Γιώργος Ευαγόρου και Σαββίνα Γεωργίου.

Δεν επιτρέπονται :

  1. H είσοδος στο θέατρο μετά την έναρξη της παράστασης.
  2. Η είσοδος σε παιδιά κάτω των δεκαπέντε 15 ετών.
  3. Το κάπνισμα και η κατανάλωση τροφίμων και ποτών μέσα στο θέατρο.
  4. Η χρήση κινητού τηλεφώνου κατά την διάρκεια της παράστασης.
  5. Η λήψη φωτογραφιών με ή χωρίς φλας, η μαγνητοφώνηση και η μαγνητοσκόπηση κατά την διάρκεια των παραστάσεων.

Secured Payment Methods
Ticket Sales

SoldOut Tickets belongs to S.S.A Soldout Ltd and is an independent Ticketing Service Company for producers, organizers and venues and acts solely as an intermediary between the producer and the purchaser of the ticket.